Wesołych Świąt!


Cześć Kochani! :*


Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Wam i całej Waszej rodzinie życzą ja, czyli procentova oraz mój mały Pan Duduś :)


9 comments:

 1. Jak minął w sumie pierwszy dzień? :)

  Ja już obserwuję :)

  ReplyDelete
 2. Najadłam się ;) W sumie to cieszę się, że spędzam święta tylko z mamą. Nie muszę uczestniczyć w tym całym zamieszaniu i oglądaniu rodziny, bycia miłym, bo tak trzeba.

  ReplyDelete
 3. Czytałam Twoje wcześniejsze posty i mam pytanie co do oczyszczania skóry olejami. Ty masz akurat suchą, ja niestety tłusta, więc u mnie proporcja będzie 30% na 70%, ale czym odmierzasz oleje? Tak żeby np. zrobić cały pojemniczek z pompką, on ma chyba 100 ml. Po prostu wlewasz do niego 10 ml oleju rycynowego, a resztę bazowego? ;)

  ReplyDelete
 4. Na buteleczce odmierzyłam sobie linijką mniej więcej równe podziały, pozaznaczałam kreseczki i dokładnie sobie wszystko wlałam :) Najpierw olejek rycynowy, potem reszta :

  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 5. słodki kociak:) Dziękuje za zyczenia:)

  ReplyDelete